O mnie

Poznajmy się lepiej!

Moja misja

Od zawsze chciałam robić w życiu coś, co poprawi jakość życia innym. Chciałam pomagać. 

To myślenie sprowadziło mnie do czegoś bardzo oczywistego. Misją marki nie jest to co sobie wymyślę, że chce robić. Misja to jest, to co mam w sobie od zawsze. Od zawsze miałam w sobie energię. Od zawsze w moim życiu były zwierzęta. I od zawsze starałam się pomagać tym małym istotom jak tylko mogłam.

Tak więc, misją mojej marki jest zarażać was moją energią, inspirować i budzić w was pasję do zwierząt. Odkrywać ich świat, uczyć się mówić ich językiem i żyć w zgodzie na tej planecie. 

Mam nadzieję, że przez ostatnie lata zdążyłam już trochę wam tę misję pokazywać. Teraz – zrobię wszystko, by moje działania były jeszcze bardziej klarowne i spójne z tym co mam w sercu.

Paulina Andrzejewska

Behawiorystka psów i kotów, psia trenerka

To co najlepsze

Chodź, nauczę cię rozumieć swojego zwierzaka!

Od zawsze wiedziałam, że chce poznać sekretny język zwierząt. Wiedzieć co do mnie mówią i potrafić im odpowiadać. Dzięki licznym szkoleniom i kursom zrozumiałam jak bardzo to pomaga w eliminowaniu niepożądanych zachowań u zwierząt. 

Działalność edukacyjna

Oprócz prowadzenia indywidualnej praktywki behawioralnej, zajęłam się również pisaniem bloga, nagrywaniem podcastu i tworzeniem webinarów oraz warsztatów dla opiekunów zwierząt. Wszystko po to, żeby EDUKOWAĆ psich i kocich rodziców. Chcę pokazać, że życie ze zwierzętami w zgodzie, z zaspokajaniem ich potrzeb bez ogromnego wysiłku jest możliwe.

Chcę inspirować do zmian, tworzyć lepsze środowisko dla naszych pupili i życie o jakim marzą.

Jestem także autorką artykułów do magazynów branżowych. Ściśle pracuję z polskimi markami, które tworzą produkty dla zwierząt zgodne z moimi przekonaniami. 

Moje cetyfikaty